HSV jo 16-1 door in KNVB beker

16 september 2018

HSV 16-1 rolt Vitesse 16-2 op en bekert door

Er zijn van die wedstrijden waarvan je op voorhand weet dat er feitelijk maar één tegenstander is en dat ben je zelf. Zo’n wedstrijd waar de tegenstanders alleen figureren als vulling op het veld en waarvan je achteraf kunt vaststellen dat de monsteruitslag nog veel groter had kunnen en moeten zijn. Zo’n wedstrijd dus die eigenlijk niet leuk is voor jezelf, voor de tegenstanders en voor het publiek. Normaal gesproken komen dergelijke wedstrijden gelukkig niet zo vaak voor, maar de wedstrijd van onze helden tegen Vitesse ’22 16-2 had op voorhand alle kenmerken om hierin uit te monden. De Castricummers hadden al met 10-0 en 6-0 verloren van opponenten die ook al met ruime cijfers door HSV waren verslagen. Kortom, alle seinen voor een spannende wedstrijd stonden op rood.

Hans de Visser

Ton Mosheuvel

#Lees het hele artikel op de teampagina van HSV jo 16-1 onder verslagen, de foto’s zie je natuurlijk op de HSV foto pagina.