HSV 15-1 wint van Vios w

12 februari 2018

HSV 15-1 trapt af met overwinning op VIOS-W 15-1

Traditiegetrouw begint de voorjaarscompetitie met vorst en afgelaste wedstrijden. En deze week leek dat ook dit keer het geval, maar niets was minder waar. Onder een voorzichtig voorjaarszonnetje en prima voetbalweer mochten onze helden aftrappen op het hoofdveld in Warmenhuizen waar “Vooruit Is Ons Streven” (VIOS) is gevestigd. Geen van de spelers of ouders was hier ooit geweest en dat gaf kennelijk toch wat onzekerheid want Lucas ten E. was bijvoorbeeld zijn voetbalschoenen vergeten mee te nemen en Iris W. had wat moeite met het lokaliseren van de parkeerplaatsen, maar uit de wandelgangen begrepen we dat de plaatselijke Appie erg goed gesorteerd is en dat is dan weer fijn. Gelukkig was iedereen aanwezig en voorzien van voetbalschoenen op het moment dat de aftrap plaats vond. VIOS-W beschikt niet over kunstgrasvelden en dat is voor onze talentjes toch altijd weer even wennen. Ook nu werd er wat stroef gestart. De tegenstanders waren over het algemeen een tikje forser gebouwd en begonnen vanaf de eerste minuut in de hoogste versnelling te spelen. Er werd fors druk gezet en onze helden werden op de eigen helft terug gedrongen.

Lees het hele artikel op de teampagina van HSV 15-1

de foto’s vind u natuurlijk op de HSV foto pagina