HSV 15-1 wint bij primeur tegen VV Alkmaar 15-1

22 oktober 2017

Na de primeur van het nieuwe HSV-tenue stond er deze week wederom iets nieuws voor onze helden op het programma: een officiële competitiewedstrijd tegen een damesteam! En dat is iets dat, voor zover wij weten, nog nooit eerder in Heiloo heeft plaatsgevonden. De tegenstandsters spelen in het onder-16 team van VV Alkmaar. VV Alkmaar vormt de doorstart van Telstar VVNH (Vrouwen Voetbal Noord Holland), een club waarin de meest talentvolle voetbalsters uit Noord Holland kunnen doorstromen naar de Eredivisie. Het grootste voorbeeld waartoe dit kan leiden vormt voormalig HSV-talent Anna Ursem, dat nu in het eerste van VV Alkmaar speelt en wekelijks in de Eredivisie haar wedstrijden speelt. De kracht van de tegenstandsters was op voorhand niet helemaal in te schatten, zo wisten zij 2 wedstrijden te winnen maar er ook 2 te verliezen.

Lees het hele verslag, inclusief een beeldverslagje, op de teampagina van Jo 15-1 .. HIER..