HSV 15-1 wint op karakter van Fortius 15-1

14 november 2017

Voor de tweede keer dit seizoen mocht HSV 15-1 weer afreizen naar sportpark Middenmeer in Amsterdam Oost om aan te treden tegen Fortius 15-1. Voor de beker werd er in een pittige wedstrijd nog met 1-1 gelijk gespeeld tegen dit elftal dus de supporters waren zeer benieuwd wat ze dit keer konden verwachten. Omdat dit het hier ging om de uitgestelde wedstrijd uit de herfstvakantie en de volle speelkalender geen vrije zaterdag meer opleverde, werd er op maandagavond bij kunstlicht gespeeld. Nu zijn er op sportpark Middenmeer 8 voetbalclubs gevestigd en is er bewegwijzering aangebracht om te zorgen dat iedereen bij de juiste club terecht komt. Helaas zijn deze bordjes niet verlicht, dus dat leverde voor sommigen de nodige problemen op. Maar uiteindelijk kon een kwartier (!) voor aanvang van de wedstrijd de warming-up beginnen. Helaas bleek de aangestelde KNVB-scheidsrechter niet op te komen dagen en werd een clubvrijwilliger bereid gevonden deze wedstrijd te fluiten. Het voordeel was dat hierdoor de volledige warming-up kon worden afgewerkt.

Lees het hele artikel op de HSV teampagina.

Foto’s en een korte film vind u hier