HSV 15-1 heeft primeur en wint van Fortuna 15-2

9 oktober 2017

Het was de dag waarvan iedereen wist dat hij ooit zou gaan komen. Oftewel de dag dat het eerste jeugdteam in het nieuwe HSV-tenue zou gaan spelen. Mede dankzij shirtsponsor VSS viel de eer aan onze helden te beurt. Nadat zij ook al als eerste het zwarte uittenue hadden aangemeten gekregen, mocht zij nu ook het nieuwe thuistenue aan de fans showen. En het moet gezegd worden, het ziet er wel flitsender uit dan het vorige tenue. Maar flitsend tenue of niet, het bleef een grauwe en natte herfstdag en dat beperkte het aantal fans in grote mate. Of dit alles ook zijn effect had op het spel van onze helden zullen we nooit weten, maar met Bor, Piet en Raúl op de bank kwamen de mannen niet erg imponerend uit de startblokken. Er werd veel balverlies geleden en de passing was niet erg zuiver.

(.. lees alles op de team pagina onder wedstrijd verslagen en zie hier de foto’s)

Volgende week mogen we weer naar het pittoreske Beverwijk voor de uitwedstrijd tegen DEM 15-2 dat zowel van Fortuna als van de Kennemers verloor. Op voorhand lijken er dus kansen te zijn voor een goede uitslag. Maar misschien deze week toch nog wat trainen op het afwerken…

 

Tot volgende week!