HSV 15-1 laat zich afstormen

19 november 2017

Het was guur. Dreigend. Midden in de polder. De zomer is duidelijk voorbij, de competitie komt al in een beslissende fase. In het tochtige complex van SVA is het in dit jaargetij niet goed toeven. Een nog net recht opstaande vervallen tribune langs het veld aan de rand van het complex biedt wel beschutting voor de meegereisde supporters, maar daarmee is het warme gevoel waar naar verlangd werd die zaterdagmiddag, nog niet gegarandeerd. In dat soort omstandigheden is het spel van de HSVstrijders op het veld dat voor een warm intern vlammetje kan en moet zorgen. Met die verwachting werd ook een uur lang (het legioen was ruim voor aanvang aanwezig) verlangend uitgekeken.

lees het hele verslag ‘hier’ op de teampagina van HSV 15-1

foto’s vind u ‘hier’.