HSV 15-1 doet zichzelf tekort tegen De Rijp 15-1

4 december 2017

Het was grijs, mistig en koud op de zaterdag dat onze helden tegen koploper De Rijp moesten spelen. Een dag waarop menig supporter zou kunnen denken dat er dringender bezigheden te bedenken zouden zijn dan langs de lijn te staan in een enigszins geïsoleerd liggend dorp in de polder. Maar nee, het legioen was weer in grote getalen opgekomen om onze helden te ondersteunen in deze belangrijke wedstrijd. Na de winst van vorige week tegen de nummer 2, werden de kansen op succes tegen de koploper op voorhand niet als onmogelijk ingeschat. Bij winst zou HSV zeer goede zaken kunnen doen in de strijd om de top 3-tickets (de eerste 3 gaan door in de voorjaarscompetitie en kunnen met anderen gaan strijden om promotie naar de hoofdklasse).

Klik hier en lees alles op de teampagina van HSV jo 15-1

Voor alle foto’s klik je hier