HSV 1 – ZAP 1

5 februari 2023

Vorige week wist HSV 1 de koploper Vios W op een gelijke stand te houden. HSV kwam mooi op 1-0 maar Vios wist nog de 1-1 te maken.

Vandaag staat  HSV – ZAP op het programma. Zap staat 1 puntje onder HSV maar heeft wel een wedstrijd minder gespeeld. Belangrijk dus om de wedstrijd winnend af te sluiten om ZAP onder ons te houden.

Bij deze wedstrijd is natuurlijk weer een echte ‘pupil van de week’ aanwezig die een topdag krijgt voorgeschoteld geregeld door Annemarie Groot en een selectiespeler van HSV 1. Deze keer zal Jelle Stam Dirk Baltus uit JO 8_1 begeleiden bij de voorbereidingen van een wedstrijd van de HSV selectie. Heel veel plezier Dirk!

Het Top metselbedrijf “Metselaar-Metzelaar” van echte  HSV’er Rob Metzelaar is vandaag de sponsor.  Rob zijn leus is “Voor alle muren kant en klaar, laat ze bouwen door metselaat Metzelaar”, dus heeft u nog een muurtje die aandacht verdiend neem dan contact op met Rob. Rob bedankt voor je support voor deze week!

Kom zondag gezellig naar sportpark Het Maalwater en steun HSV in de strijd om de 3 punten.