HSV 1 wint van Meervogels. Periodetitel is binnen!

19 november 2023

HSV 1 wist op een druilerig Maalwater met 3-0 te winnen van Meervogels en haalde zo de eerste ‘prijs’ van het seizoen binnen onder toeziend oog van Rob Metselaar… ook de HSV muur stond goed!

Wessel was pupil van de week en viel met z’n neus in de boter; 

“Wat een mazzel: pupil van de week en dan ook nog eens bij de wedstrijd tegen Meervogels waarin HSV 1 periodekampioen werd. Het was één grote belevenis voor Wessel Bakker van JO9-2. De spanning was snel verdwenen toen de enthousiaste Jelle Stam hem thuis ophaalde en kennis liet maken met de rest van het team. Wessel vond het mooi om de voorbereiding van zo dichtbij mee te maken. Van de tips die de spelers kregen op basis van videobeelden van een eerdere wedstrijden tot het meedoen met de warming up waarin hij allerlei nieuwe oefeningen leerde. Ook het mogen scoren van het eerste doelpunt vond hij super! Vanuit de dug-out kon hij goed zien hoe ze speelden: ‘Ze zijn heel snel en kunnen heel goed de tegenstander voorbij spelen en harde verre ballen schieten. En ze maken mooie doelpunten, ze scoorden er drie!’. Hij geniet nu na en heeft met de gesigneerde bal een mooie tastbare herinnering. Bedankt voor deze leuke middag bestuur van HSV! En in het speciaal dank aan Jelle en Carla Stam.”

   

Paul Stam was voor u aanwezig om een mooi video verslag te maken: