HSV 1 – VIOS Warmenhuizen 1

28 januari 2023

Aanstaande zondag staat weer een heerlijke pot amateur voetbal op het programma in Heiloo.

Om 14:00 uur is Vios W 1 de tegenstander van HSV 1. Vios W is momenteel de trotse koploper in de KNVB 2e Klasse A waar HSV 1 een middenmoter is. HSV heeft 10 punten minder met 1 wedstrijd minder gespeeld. Feitelijk zit er dus maar een klein gat tussen de koploper en de achtervolgers. HSV zal dus alles op alles zetten om het gat te dichten, op z’n minst kleiner te maken.

Bij deze wedstrijd is natuurlijk weer een echte ‘pupil van de week’ aanwezig die een topdag krijgt voorgeschoteld geregeld door Annemarie Groot en een selectiespeler van HSV 1. Deze keer zal Scott Metzelaar Vince Kaandorp uit JO 8_1 begeleiden bij de voorbereidingen van een wedstrijd van de HSV selectie. Heel veel plezier Vince!

Ras HSV’ers Nick en Jacqueline Karels hebben zich bereid getoond om de wedstrijdbal te sponsoren. Nick en Jacqueline heel erg bedankt!

Kom zondag gezellig naar het Maalwater en steun HSV in de strijd om de 3 punten.