HSV 1 – JVC 1 * Balsponsor: TELUS TELECOM

25 mei 2022

Zondag 29 mei om 14:30 uur HSV 1 – JVC 1

Balsponsor: Telus Telecom

Met nog twee wedstrijden te gaan zit HSV 1 volop in de race voor het kampioenschap.

Winnen is het enige dat telt!

Telus Telecom, aan de Kennemerstraatweg te Heiloo, onderstreept dit en steunt HSV 1 als balsponsor tijdens deze belangrijke wedstrijd.

Telus Telecom is de enige telefoon reparatiewinkel in Heiloo en hier kunt u terecht voor al uw vragen en reparaties op het gebied van mobiel, tablet en computers.

Als u problemen ondervindt met uw telefoon, tablet of vragen heeft kunt u altijd bij ons langs komen en wij zoeken graag samen met u naar de juiste oplossing. Met meer dan 20 jaar ervaring in de telecom branche hebben wij altijd het beste advies en de beste expertise voor u.

Daarnaast hebben we in onze winkel ook allerlei accessoires, zoals telefoonhoesjes, screenprotectors en laders. Maar ook allerlei andere benodigdheden voor uw mobiele telefoon of tablet. De grootste keuze voor alle toestellen uit Heiloo en omgeving.

Wij helpen onze klanten al sinds 2012 in heel Heiloo, Egmond, Limmen, Bergen, Bakkum, Akersloot, Uitgeest, Castricum, Heemskerk en Beverwijk.