update – HSV 1 – De Merino’s 1 – wedstrijdsponsor Hans Leijen

22 november 2022

* uitslag *

Na een snelle 0-1 van De Merino’s wist HSV 1 de wedstrijd te keren, – na een paar pittige regenbuien  –  werd het 3-1 voor HSV. Hans heeft woord gehouden en de 3 punten gingen netjes in de tas bij HSV / door naar de volgende KNVB Beker ronde.

en Paul was er weer bij:

KNVB BEKER

Woensdag 23 november 2022 wordt om 20:00 uur de KNVB – 2e ronde – BEKER wedstrijd HSV 1 – De Merino’s 1 gespeeld op het mooie HSV complex gespeeld onder leiding van deheer J. Puts.

Wedstrijdsponsor

De wedstrijdbal voor de bekerwedstrijd van HSV tegen de Merino’s is gesponsord door Hans Leijen.
De trainer van deze club uit Veenendaal is Henne Oostermeijer, een oud speler van Dovo en een neef van Hans. De oud-leden van HSV zullen zijn vader Paul Oostermeijer (back) en oom Gerard Oostermeijer (keeper) nog wel herinneringen.
In de jaren 1965-1966 hebben zij in het eerste van HSV gespeeld onder toeziend oog van Henk Pel, de opa van Henne en Hans. Hij was degene die de huidige clubkleuren in 1937 van Go Ahead bij HSV introduceerde. Het wordt dus een mooie familiedag woensdag. Uiteraard met de verwachting dat HSV weer een rondje verder gaat.

Hans, heel erg bedankt dat je deze wedstrijd wilt sponsoren,
haal lekker oude herinneringen op met de familie en stop de 3 punten na afloop lekker in een HSV tas 🙂

Jan Bugter – Hans Leijen