HOERA: WE MOGEN WEER BLIJ DE WEI IN

28 januari 2022

Vanaf 25 januari 2022 is er weer een versoepeling in de coronamaatregelen. Wij zijn daar heel erg blij mee, want het betekent dat het voetbalspel – waar het bij HSV natuurlijk om draait – weer voluit kan worden gespeeld.

We hebben er zelf goede hoop op dat over niet al te lange tijd alle maatregelen zullen worden losgelaten, maar zolang dat niet zo is houden wij ons als vereniging er wel aan. Wij willen graag voor alle 700 leden de mogelijkheden om te blijven voetballen, en elkaar te blijven ontmoeten langs het veld en in de kantine, optimaal houden.
En dat bereiken we door het overheidsbeleid te respecteren.

Wij weten dat er heel veel over kan worden gediscussieerd. En dat is ook hartstikke goed en belangrijk. Dus laten we dat ook vooral doen, op de momenten en op de platforms die daar geschikt voor zijn. Bij HSV willen we gewoon voorál dat mensen zich ontspannen en het gezellig hebben met elkaar, juist als tegenhang voor de zwaarte die er is in deze tijd.
Dus hou het simpel, hou je aan de maatregelen, die hieronder staan.
En ga blij de wei in!!

Bestuur HSV