Hidde Drontmann was onze Pupil van de Week

30 januari 2017

Hidde Drontmann was zondag 29 januari j.l. onze Pupil van de Week. Hij werd bij HSV opgevangen door 1e elftal speler Nick Sombroek en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – OSV 1  meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, was bij de bespreking van de scheidsrechter met de grensrechters en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Hidde proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde door de verdediging van OSV, kwam alleen tegenover de keeper te staan, schoot hard op doel en …… maakte een schitterend doelpunt. Het goede voorbeeld van Hidde kreeg in de eerste helft helaas geen gevolg, maar in de tweede helft deed ons 1e dat wel en we wonnen de wedstrijd uiteindelijk met 1-0! Na de wedstrijd kregen Hidde en ook zijn broer Beer en zus Noor een heerlijke patatje. Hij eet liever pizza, maar dit vond hij ook wel erg lekker. Hidde kreeg ook nog een oorkonde van HSV en een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal. Hidde wil graag profvoetballer worden. We hopen dat zijn droom uitkomt! Hidde bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn en we hopen dat je genoten hebt.

Hidde en Nick