Sponsor van de Week en balsponsor: Herberg Jan

26 januari 2017

In de oude herberg aan de Kennemerstraatweg in Heiloo vindt u restaurant/grand cafe Herberg Jan! Herberg Jan is een gezellig en sfeervol eetcafé waar u heerlijk kunt ontbijten, lunchen en dineren. Maar ook voor een overheerlijke kop koffie of een borrel bent u van harte welkom!  De Herberg is elke dag geopend vanaf 09:00 uur en staat onder de bezielende leiding van Marjolein en Tjerk.

Een etentje met het team of samen na de wedstrijd even na borrelen? U bent van harte welkom in de Herberg. Naast Sponsor van de Week is Herberg Jan ook balsponsor van de wedstrijd HSV – OSV. Tevens reikt Marjolein voor de wedstrijd van HSV 1 de nieuwe sporttassen uit aan de spelers van HSV 1 en 2. De tassen zijn gesponsord door en voorzien van het logo van  …… uiteraard, Herberg Jan!

Marjolein en Tjerk, bedankt voor de sponsoring en van harte welkom bij HSV