grote club actie 2020

19 september 2020

Zaterdag 19 september 2020 gaat de Grote Clubactie van start! HSV doet ook mee en natuurlijk willen we zoveel mogelijk loten verkopen. Een lot kost 3,- euro en maar liefst 2,40 euro gaat naar de club!

Voor de beste verkopers van HSV heeft HSV weer mooie beloningen in petto…. het team dat de meeste loten verkoopt mag gaan bowlen en voor de beste individuele verkopers heeft HSV ook een mooie beloning bedacht. Dus HSV leden doe je best om zoveel mogelijk loten te verkopen.

Dit jaar kun je je loten verkopen met de bekende boekjes maar ook digitaal. Hierover hebben je een email gehad. Ben je de email kwijt? HIER vind je in het kort de uitleg en HIER de instructievideo ivm de nieuwe digitale verkoop mogelijkheden.

Het leuke is dat dit jaar naast de jeugd ook de senioren loten gaan verkopen voor HSV.

Buiten het feit dat u HSV steunt maakt u kans op fantastische prijzen:

Heeft u geen HSV jeugdlid aan de deur gehad.. via deze link of QR kunt u loten kopen, meedoen voor de geweldige prijzen en HSV steunen.