FLIP was pupil vd week bij HSV – JVC

20 maart 2023

Zondag 19 maart was de wedstrijd HSV1 tegen JVC.
De wedstijd werd verloren met 0-1.
Flip was Pupil van de week:

Ik ben Flip Baltus en ben 9 jaar.
Ik speel zelf in de O11-1 van HSV.
Ik mocht voor de tweede keer pupil van de week zijn omdat de vorige wedstrijd al na een half uur werd gestaakt.

Ik werd opgehaald door Aron Schilder.. dat was erg leuk !
Helaas lukte het HSV niet om te scoren en JVC deed dat wel.

Balsponsor:

BEA – BEATRIXPARK

Een kopje koffie, ambachtelijk schepijsje, huisgemaakte popsicles en het welbekende heerlijke bananenbrood. Iedereen weet ons hiervoor ondertussen te vinden in dit mooie stadspark. Samen met de speeltuin en het pierenbadje, maakt dit een heerlijke plek om een middagje te vertoeven. Even wandelen in je pauze, de hond uitlaten, waterpret met de kinderen of een tussenuur met je klasgenoten, even een tussenstop maken bij onze park kiosk is een vaste prik.

DE IJSTUIN – AMSTELPARK

Sinds 2009 een bekend punt in het mooie Amstelpark, park kiosk De IJstuin! Al meer dan 10 jaar kun je bij ons terecht voor een heerlijk ambachtelijk schepijsje na een wandeling in het park. Een wandel-lunch van kantoor, een middagje spelen met de kinderen in de speeltuin of een yogasessie van de Meditatietuin, een ijsje als afsluiter bij ons in de park kiosk is altijd een feest. Niet ingewikkeld, maar wel gezellig.

Meer weten over deze mooie, bijzondere parken?

Kijk eens op www.amstelpark.info en www.amstelparkvrienden.nl

OPENINGSTIJDEN

In de winter zijn wij gesloten. In april 2023 gaan we weer van start.

VIDEO VERSLAG HSV- JVC

Paul maakte natuurlijk weer een mooi verslag van de wedstrijd;