Finale dag HSV zomertoernooi 2020

21 augustus 2020

Het HSV zomertoernooi 2020 begon dit jaar met een mooie speech van onze kersverse voorzitter Ellen Popma. Ellen sprak haar waardering uit voor de vele vrijwilligers die HSV gelukkig rijk is. Ook sprak zij respectvol over drie ras HSV’ers die ons afgelopen zomerperiode zijn ontvallen; Susan Bohncke, Kees de Wit en Theo Molenaar.  De vier deelnemende clubs en de toeschouwers toonden hun respect voor deze mensen, hun aanwezige familieleden en vrienden met een indrukwekkende minuut stilte.

Op het hoofdveld won De Foresters met 0-2 van HSV en op het C veld bereikte Alcmaria Victrix de finale door Ado ’20 O23 in de noodzakelijke penalty reeks te verslaan.

Zondag om 14 uur zal op het hoofdveld de finale worden gespeeld tussen De Foresters en Alcmaria Victrix en op het C veld neemt HSV het op tegen Ado ’20 O23.