Zaterdag 5 augustus was er een echte Europese Dameswedstrijd op het warme hoofdveld aan de voet van kantine De Basis.
Net als afgelopen jaar was het de Belgische topper Miecroob Veltem die contact had gezocht met HSV om hier een trainingsstage te mogen houden.
Een samengesteld HSV damesteam was de tegenstander van deze Belgische topper. Nadat HSV is de openingsfase eigenlijk met 2-0 voor had moeten komen te staan met opgelegde kansen stonden de vrouwen uit België opeens met 0-2 voor. Met keihard werken en zo nu en dan zeer goed uitgespeelde aanvallen stonden de vrouwen uit Heiloo in de tweede helft op een mooie 2-2 stand.
Miecroob Veltem ging voor de volle winst en maakte 2-3. Maar na wederom een goede aanval van HSV werd het uiteindelijk 3 tegen 3 wat over 90 minuten een terechte eindstand was.
Na afloop werden Edward en Arjan – trainer/begeleider/coach van de Dames nog mooi in het zonnetje gezet en bedankt voor hun inzet voor het afgelopen seizoen.
Kijk HIER voor de foto’s van de wedstrijd.