Einduitslag en prijsuitreiking Grote Clubactie 2022

7 december 2022

Fantastisch…

  • Dat bij het 50-jarig bestaan van de Grote Clubactie er opnieuw zoveel jeugdleden van HSV hebben meegedaan en met elkaar dit prachtige bedrag hebben opgehaald!!
  • Dat er ook nu weer een paar loyale seniorenteams, individuele leden en winkeliers een Superlot hebben gekocht!!

Volgende week woensdag 14 december zal de gezellige prijsuitreiking worden gehouden, voor de kinderen die de meeste loten hebben verkocht. Alle kinderen die 20 loten of meer hebben verkocht worden daarvoor uitgenodigd. Dus hou je mailbox (of die van je ouders) goed in de gaten.

Na de prijsuitreiking zullen we opnieuw een stukje, met foto’s van de prijswinnaars en het winnende team, op de website plaatsen. Ook zullen we dan bekend maken waar het bedrag aan zal worden besteed.

De trekkingsuitslag is bekend!

Op dinsdag 6 december vond de trekking van de Grote Clubactie 2022 plaats onder toeziend oog van de notaris. Ben je benieuwd of je iets hebt gewonnen?
Kijk dan snel op de Lotchecker > https://lotchecker.clubactie.nl/   of   https://www.clubactie.nl/wp-content/uploads/2022/12/Trekkingsuitslag_2022_GCA.pdf