Daan van Waggendorff was onze Pupil van de Week

24 april 2019

Daan van Waggendorff was maandag 22 april j.l., 2e paasdag, onze Pupil van de Week. Hij werd thuis opgehaald door 1e elftal speler Roel Bakker en mocht daarna de hele voorbereiding van de wedstrijd HSV 1 – Zouaven 1 meemaken. Hij mocht bij de wedstrijdbespreking zijn, ging mee de kleedkamer in, mocht mee warmlopen en kwam samen met de beide teams het veld op gelopen. Na het eerste fluitsignaal mocht Daan proberen het eerste doelpunt van de wedstrijd te maken. Hij pingelde knap door de verdediging van Zouaven en scoorde een prima goal! Het goede voorbeeld van Daan kreeg in de eerste helft helaas geen  goed vervolg. De ruststand was 0-1. Maar na de 2e 45 minuten stond er 2-2 op het scorebord en was HSV tevreden met 1 punt teggen de koploper in de competitie! Na de wedstrijd kreeg Daan nog lekker wat te eten en te drinken in de bestuurskamer. Hier kreeg Daan ook een bal met daarop alle handtekeningen van de spelers van ons eerste elftal en een certificaat. Tevens kreeg hij, aangeboden door de Stichting Vrienden van HSV, een cadeau pakket met HSV artikelen.

Daan, bedankt dat je onze Pupil van de Week wilde zijn!