Coach zaalvoetbal workshop

6 januari 2020

In samenwerking met zaalvoetbalvereniging HZV mogen HSV coaches zich aan melden voor onderstaande cursus.
Er is plaats voor maximaal 3 (aankomend) coaches.
Aanmelden gaat via Bouw Groot (e-mail)

“Beste coaches,

Elk jaar organiseert de TC Jeugd voor de jeugdcoaches een workshop. Zo ook dit seizoen. De TC brengt deze workshop ook graag bij de seniorencoaches onder de aandacht want je bent nooit te oud om te leren!

Marius Privee docent coaching bij de KNVB verzorgt de workshop.

Dussssss, wil je weten hoe jouw team beter als groep functioneert of hoe je dat kunt verbeteren? Welke tactische en strategische aanwijzingen je kunt geven op welk moment? Kom dan naar de workshop!

SAVE THE DATE!

Zondag 26 januari

10:00-13:00

Locatie: Sportcafé Het Vennewater

Gastdocent

We zijn blij aan te kondigen dat we een hele goede coach hebben kunnen strikken namelijk: Marius Privee. Hij stelt zich hier voor:

Ik ben Marius Privee uit Den Helder. Ik ben in Heiloo vaak geweest voor het kersttoernooi met eredivisionist Kabelkrant. In de zaal heel veel kampioenschappen behaald met clubteam en districtselecties.

Ook op het veld getraind en ook daar genoten van een ontwikkeling. Ook vaak lang in dienst van een club om een ontwikkeling in gang te zetten. Bij de KNVB ben ik werkzaam als voetbal en zaalvoetbal docent. Daarnaast als Worldcoach om in verre landen cursussen te geven voor de zaal en het veld.

  • Assistent bondscoach mannen
  • Bondscoach O23 mannen
  • Bondscoach vrouwen
  • Hoofd Jeugdopleidingen Zaalvoetbal

(bron foto M. Privee: www.vrouwenvoetbalnederland.nl)

Vragen/opmerkingen, horen wij graag.

Groeten,

Chrétienne Nielen

Namens de HZV TC Jeugd”