..beter een goede buur..!

22 juni 2018

Beste HSV’ers,

HSV ontvangt gelukkig bijna geen klachten omdat we zoveel mogelijk rekening met elkaar, met de buren, houden. Dat willen we natuurlijk zo houden! En we weten .. “wij waren er eerder” maar HSV wil evengoed rekening houden met de buren. Richting het einde van het seizoen is 2 of 3 keer gebeurd dat er een speaker op het terras heeft gestaan (van verschillende HSV’ers). Een relatief kleine speaker maar met een indrukwekkend vermogen! Gevolg is in iedergeval dat de buurtbewoners hiervan hinder hebben ervaren. We hebben IN de kantine een prima installatie en zelfs zo nu en dan een DJ / zanger waarna er geen klachten zijn geweest. Dus… we willen niet meer dat er speakers op de tribune worden gebruikt. Bedankt voor ieders medewerking.

Vriendelijke groet, namens het bestuur Maikel Sombroek.