Bekerwedstrijden HSV 1

30 augustus 2018

  HSV 1 is voor de KNVB bekerwedstrijden ingedeeld bij:

  SDZ (Amsterdam), OFC (Oostzaan) en bij  FC Uitgeest.

Een zware poule. De vier ploegen spelen de komende drie weken voor een plek in de tweede ronde. HSV begint de eerste wedstrijd uit, op 30 augustus om 20.15 bij SDZ. Dan volgen twee spannende thuiswedstrijden. 

Op zaterdag 8 september om 17.00 spelen we thuis tegen OFC. De derde bekerwedstrijd is op zondag 16 september om 14.00 tegen FC Uitgeest.

Kom dus allemaal naar De Basis  zaterdag 8 september om 17.00 om ons eerste elftal aan te moedigen. Het kan een spannende voetbalavond worden. Het clubhuis is de hele dag open voor jeugdwedstrijden en vanaf 16.00 opent ook de bar.  De uitslagen zijn te vinden op de HSV 1 teampagina onder het tabblad beker .. HIER