(Bal)-sponsor van de Week: Restaurant Il Corso

14 maart 2019

De authentieke Italiaanse keuken van Restaurant Il Corso staat voor pure smaak! U kunt op de Heerenweg 140 in Heiloo terecht voor een gezellige avond. Met twee personen, maar ook om met een grote groep te dineren! Ze serveren kwaliteit pizza, verschillende soorten eigengemaakte ravioli en pasta`s. Ook serveren ze elke dag verse vis en diverse soorten vlees van de beste kwaliteit. De keuken is geopend van dinsdag t/m zondag van 17:00 uur tot 22:00 uur.

Daarnaast hebben ze ook een afhaal / bezorgdienst! Bestel online pizza`s, calzone`s, carni (vlees), pasta, pasta al Forno, risotti, salades en zuppe en laat het bezorgen of haal het af! Dit kan tussen 17:00 en 21:30 uur op de Kennemerstraatweg 213a in Heiloo

1 Maart j.l. was de Business Club van HSV te gast in dit gezellige restaurant. De ontvangst, ambiance en het diner was tot in de puntjes verzorgt. Giorgio, nogmaals bedankt voor deze prima verzorgde avond!

Voor meer info, kijk op de website www.ilcorso.nl

Il Corso, bedankt dat jullie deze week onze balsponsor willen zijn.