AZ verlengt contract oud HSV’er Lewis schouten

21 april 2022

ALKMAAR- AZ heeft donderdag het doorlopende contract van Lewis Schouten opengebroken en langdurig verlengd. De achttienjarige Heiloo’er – dit seizoen overgeheveld naar Jong AZ – zette in het AFAS Stadion zijn handtekening onder een nieuwe verbintenis tot medio 2027.

Schouten speelt sinds 2014 in de AZ Jeugdopleiding, nadat hij overkwam van HSV Heiloo. De multifunctionele middenvelder rijgt dit seizoen de persoonlijke mijlpalen aaneen. Zo werd hij verkozen tot Speler van de Maand september – een eretitel in de AZ Jeugdopleiding – en debuteerde hij een maand later in Oranje Onder 18 als jeugdinternational.

Lewis van harte gefeliciteerd namens HSV!

Lees het hele artikel hier op AZ.nl  

Bron AZ.nl

HSV houdt de carriere van Lewis nauwkeurig in de gaten 😉

Lewis maakt basisdebuut bij jong AZ!

Ook Lewis Schouten onder contract bij AZ!

Joerie, Lewis en Sem landskampioen!