AZ legt Mees Bakker vast!

14 september 2018

AZ heeft vrijdag Mees Bakker vastgelegd. De zeventienjarige doelman uit Heiloo zette in het AFAS Stadion zijn handtekening onder een verbintenis die hem tot medio 2021 in Alkmaar en Zaanstad houdt.

Bakker speelt sinds zijn elfde voor AZ en behoort al enige jaren tot de beste keepers in zijn leeftijdscategorie. Hij was er in mei dan ook bij toen Oranje Onder 17 Europees kampioen werd. Onlangs maakte hij ook zijn debuut in het betaald voetbal; hij stond onder de lat in het Eerste Divisie-duel tussen Jong AZ en Almere City.

Bakker: ‘Van jongs af aan in stadion’
“Het betekent voor mij heel veel om bij deze club te tekenen”, zegt jeugdinternational, die voor zijn komst naar AZ in zijn woonplaats Heiloo bij voetbalvereniging HSV speelde. “Ik ga al van jongs af aan naar het stadion en dan is het heel mooi om hier nu onder contract te staan.”

Mees, namens heel HSV van harte gefeliciteerd met je eerste prof contract en een fantastische voetbalcarrière gewenst!

lees het hele artikel hier / op de website van AZ.