ALV bedankt Maikel Sombroek

16 oktober 2018

Tijdens de Algemene Ledenvergadering van 8 oktober j.l. werd Maikel Sombroek in het zonnetje gezet. Hij werd door de leden en het bestuur bedankt voor zijn jarenlange inzet als secretaris van HSV. Eigenlijk nam Maikel vorig jaar al afscheid, maar omdat er nog geen opvolger was gevonden, heeft hij de taak nog enkele maanden op zijn schouders genomen. Nu dan het echte afscheid als secretaris en als dank voor zijn inzet kreeg Maikel een bon om met zijn gezin eens lekker uit eten te gaan bij een van onze sponsors. Gelukkig blijft Maikel zichtbaar op en rond ons mooie complex. Tal van andere functies die hij vervult blijft hij met een tomeloze energie voor HSV uitvoeren. Maikel, namens HSV bedankt!

 

# Ik heb medio 2014 het stokje van Fred Benner overgenomen met de informatie dat het een paar mailtje versturen was en lekker bij HSV 1 kijken. Dat laatste was niet eens een verplichting. Het is uiteindelijk iets meer geworden maar daar ben je zelf bij. HSV is een top vereniging met een heleboel fantastische vrijwilligers. De ene loopt wat meer in het oog dan de andere. Daarom is het ook een prachtig initiatief om elke maand iemand in het zonnetje te zetten! Ik kijk zelf het liefste vooruit dan achteruit en wil niet benadrukken wat we de afgelopen jaren hebben geregeld. Ik wil wel aangeven dat er bij HSV een groot aantal mensen is waar rood geel bloed door de aderen stroomt. Voordat ik dit vrijwilligers werk deed had ik niet het idee dat dit zoveel mensen  waren. Ondanks dat dit een behoorlijk grote vaste groep is zijn er meer vrijwilligers nodig die allerlei zaken zouden kunnen oppakken zoals het openhouden van de kantine van HSV “De Basis”, onderhoud van het HSV terrein en het openhouden van het wedstrijdsecretariaat. Ik ben ook heel blij dat tijdens de algemene ledenvergadering bekend werd gemaakt dat er terecht een mooi budget is gereserveerd voor een vrijwilligersavond. Iedereen bedankt voor de samenwerking de afgelopen jaren.

Groet Maikel.