Veel afgelastingen, 4 punten uit 3 wedstrijden

5 maart 2018

Afgelopen weekend werden er thuis maar 2 wedstrijden gepeeld en 1 uitwedstrijd.

HSV Vrouwen 1 mocht op bezoek naar Ado ’20. En wist aan het duel 1 punt over te houden. Het werd 0-0.

HSV 4 nam het om 10 uur op tegen Koedijk 6.
Met een 2-5 nederlaag werd de kleedkamer opgezocht.
Koedijk is de huidige koploper en heeft drie punten meer gespeeld.. maar een wedstrijd meer.
Alle kansen dus nog voor de mannen van HSV 4!

  • HSV 4: jullie hebben as zondag kantine dienst..

Komend weekend weer een heerlijk thuis programma;

  1. 11 mrt. 10:00 HSV VR2              LSVV VR2
  2. 11 mrt. 10:00 HSV 6                    Koedijk 10
  3. 11 mrt. 10:00 HSV 35+1            V.V. Bergen 35+2
  4. 11 mrt. 12:00 HSV 4                    Egmondia 3
  5. 11 mrt. 12:00 HSV 7                    Kolping Boys 12
  6. 11 mrt. 12:00 HSV 5                    ADO ’20 7
  7. 11 mrt. 14:00 HSV 1                    VSV 1

HSV vrouwen.

Ik wil graag van deze gelegenheid gebruik maken voor het onderstaande;

Ik wil Nico Meijer ontzettend bedanken voor het regelen van twee fitness evenementen voor alle HSV vrouwen.
In de winterstop hebben op twee verschillende dagen de HSV vrouwen / meisjes onder leiding twee professionele instructeurs/instructrices een workout kunnen volgen. Op kosten van HSV.

De jongste afdeling heeft hier prima gehoor aan gegeven. Klasse en het werd een top evenement.
Zondag 4 maart was het de beurt aan de ‘oudere’ dames. HSV vr 1 moest een wedstrijd inhalen en kon dus niet meedoen.

ALLE andere dames lieten het afweten! Ik vind dit heel slecht, van de dames én van de leiders!
De avond vooraf te 23 uur nog afberichten bv.
Het getuigd niet van enige betrokkenheid of respect naar Nico of HSV.

Maikel.

 

Hans Ursem heeft de wedstrijd van HSV 1 samengevat:

HSV 1 wint uitgestelde wedstrijd tegen Zaanlandia met 2 – 0.

Onder heerlijke omstandigheden, 25° meer dan vorige week, trapte HSV af voor de wedstijd tegen Zaanlandia. De eerste 10 minuten waren voor HSV met mogelijkheden voor Ruben Bugter in de 7e minuut, waarin hij 2x kon intikken, maar de Z. verdediging stond pal. In de 9e minuut gaf Arend Swart een breedtepass op Stefan Vogel, die i.p.v. zelf te schieten de bal weer teruglegde op Arend. Zijn schot dwarrelde hoog naast het doel. Vervolgens werd het een zomeravond partijtje: weinig goed voetbal en geen opwindende hoogstandjes voor de doelen.

De thee had beide partijen goed gedaan; er kwam wat meer strijd en beter spel. In de 57ste minuut werd Max Dekker er op uit gestuurd. Hij kon de bal beschermen zodat de laatste man er niet bij kon, omspeelde de keeper , maar de bal ging toen iets te ver naar de buitenkant. De laatste man die achter Max aan liep tikte hem echter even aan, waardoor Max viel en de scheidsrechter een penalty gaf. Dit was een buitenkansje voor Ruben. Ondanks dat hij niet zo goed in de wedstrijd zat schoot hij de penalty toch tegen het net. Dit gebeurde echter in 2x omdat de keeper de bal stopte, maar hem toch weer voor de voeten van Ruben terugtikte die daardoor met een halve omhaal de 1 – 0. inschoot.

Hierna bleef HSV druk geven op de Zwart/witte veste. In de 61ste minuut belandde een goede dieptepass van Folkert de Haan bij Max, deze legde breed op Rick Houtenbos, maar de keeper stopte deze inzet. De directe tegenaanval werd afgerond met een bal die over ging. 10 Minuten later kwam een voorzet van de ingevallen Sven de Zeeuw bij Rick terecht. Deze kopte naar Ruben, maar hij schoot jammer genoeg over. In de volgende minuut kwam een voorzet bij Sven die tegen de lat schoot. Zaanlandia zette wel steeds meer druk naar voren, maar het bleef bij het rondtikken van de bal, waar bijna geen gevaar uit kwam. Daarentegen waren de uitvallen van HSV gevaarlijker.

Zo kreeg de ingevallen Tobias Apeldoorn 2 mooie kansen, maar helaas voor HSV.

In de 86ste minuut schoot Rick nog net over de keeper maar ook over de lat na een combinatie met Max, maar in de 88ste minuut brak Max weer door, legde de bal breed op Sven die de trekker mocht overhalen: 2 – 0.

Volgende week wacht ons weer een thuiswedstrijd tegen VSV.

Zie HIER het wedstrijdverslag van Paul.