Aanstaande Zaterdag * HSVEILING 2018 *

22 mei 2018

Het kan je niet zijn ontgaan. aanstaande zaterdag, 26 mei is de HSVeiling 2018. Wij menen dat we de beste kavels hebben mogen ontvangen sinds de HSVeiling bestaat. Je mag het niet missen! Er zijn nog ‘n paar entree kaarten te verkrijgen (mail naar info@vvhsv.nl)

Met een Diner kaart ben je, vanaf ongeveer 17:00 uur, verzekerd van een TOP avond met spreker Gert Jakobs en het diner geregeld door Hans Kok – Brasserie in ‘t Groen. Vanaf 20:oo uur kunnen mensen zonder ‘diner’ binnenkomen waarna de HSVeiling om 20:30 uur begint. Alle kaarten hebben een nummer die kans geven op een nacht in fFamilie Hotel Alkmaar en een prima diner bij het IJkgebouw in Alkmaar.

Alle informatie vind je HIER  en voor de veiling lijst (in de te gebruiken volgorde) klik je hierkavels HSVeiling 2018

Tot zaterdag!