Trainingstijden

Indien trainers / vrijwilligers / stagiaires van de woensdagmiddag groep niet aanwezig kunnen zijn is het verzoek dit tijdig te melden aan Ben Oosterink tel. 072-5336811

Indeling trainingstijden seizoen 2017-2018

ElftalTrainer(s)MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
JO 7 en mini pupillen    
Mini,s + JO 7_1 + 2 Ans de Wit  14:30-15:30  
JO 8 & JO 9
JO 9_1 + JO 8_1 (selectie)John Beelen en Dennis de Graaf

 
16:30-17:45 16:30-17:45  
JO 9_2+3 + JO 8_2+3+4+5Tom Leering / Ben Oosterink / Hein Spaans / Jan Meijers / Daniel Weinbrecher/ Jan IJpelaan / Mart Wessel  14:30-15:30  
JO 9_2+3 + JO 8_2+3+4+5Ben Oosterink/ Hein Spaans/Daniel Weinbrecher16:45-17:45
JO 10 & JO 11      
JO 11_1Milan Jonker17:00-18:15 17:00-18:15  
JO10_1+2Dick van Zelst
Martijn Pronk
Sander van Rijnsoever
17:00-18:1518:00-19:1518:15-19:15
JO 11_2+3 & JO 10_3+4Tom Leering / Ben Oosterink / Hein Spaans / Jan Meijers / Jan IJpelaan / Mart Wessel   15:45-16:45  
JO 10_3Sander Roeland    17:00-18:00
JO 12 & JO 13      
JO 13_1John Beelen
Alex Alonso Bayon
18:00-19:1517:00-18:15 
JO 13_2Milan Jonker
Michel Schouten
17:30-18:3018:30-19:45
JO 13_3Vacature????  
JO 14 & JO 15      
JO 15_1Fons van Haastrecht / Martijn van Staalduinen18:45-20:15  18:30-19:45  
JO 15_2Dick van Zelst / Martijn Pronk18:30-19:45   
JO 15_3Martin Weijermans18:15-19:30 17.15-18.30
JO 14_1John Beelen
Henk Kaandorp
Marcel Dekker
19:30-20:45 18:30-19:45
JO 14_2Dick van Zelst / Martijn Pronk18:30-19:45    
Hans Leijen  17:30-18:45  
JO 16 & JO 17      
JO 17_1 + 2 (selectie)Patrick Robert 18:30-20:00 18:30-20:00 
JO 17_3 & JO 16_1Martin Weijermans 20:00-21:15   18.30-20.00
JO 16_2Casper Lelieveld17:30-18:45
JO 18 & JO 19      
JO 19_1 + 2 (selectie)Tom Leering en Kevin Jadoel 18:30-20:00 18:30-20:00 
JO 19_3 Dennis de Graaf   18:30-20:00 
Keeperstraining:      
JO_15 t/m JO_9Ronald de Waard / Marnix de Vries / Bodhi de Waard  19:00-20.15  
JO_19 t/m JO_16Mike Wesseling   19:00-20.15  
G-Voetbal      
G- VoetbalEdward Geesken, Arie Verhaar, Wim Siemerink, Joe Catney, Erik Verhaar, Peter Schoonhoven en Mark Slaap19.30-20.30    
Vrouwen / Meisjes:      
MO 11_1ma: Nico Meijer
wo: Frank de Waard
18:45-19:45 18:45-19:45 
MO 13??
MO 15_1 + 2ma: Nico Meijer en Peter Croux
wo: ??
19:45-20:45  19:45-20:45  
MO 19_1, 17_1John Molenaar
Ton Schermer
 19:15-20:45  
VR 1Edward Geesken
Arjan Ooijevaar
   20.00-21.15
 
VR 2Ronald de Graaff
Ton Stam
 19.45-21.00   
Senioren      
Senioren selectie 1 en 2Edwin Veenstra en Ferenc van den Broek 20:15-22:00 20:15-22:00 
Overige seniorenEdward Geesken   20:30-21:45 
VeteranenPieter Leering  20:00-21:15  
Sponsoren