Indien trainers / vrijwilligers /
Elftal | Trainer(s) | Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag |
---|---|---|---|---|---|---|
JO 7 en mini pupillen | ||||||
Mini,s + JO 7_1 + 2 | Ans de Wit | 14:30-15:30 | ||||
JO 8 & JO 9 | ||||||
JO 9_1 + JO 8_1 (selectie) | John Beelen en Dennis de Graaf | 16:30-17:45 | 16:30-17:45 | |||
JO 9_2+3+4 + JO 8_2+3 | Tom Leering / Ben Oosterink / Hein Spaans / Jan Meijers / Daniel Weinbrecher/ Jan IJpelaan / Mart Wessel | 14:30-15:30 | ||||
JO10_4 + JO 9_2+3+4 + JO 8_2+3 | Ben Oosterink/ Hein Spaans/Daniel Weinbrecher | 16:45-17:45 | ||||
JO 10 & JO 11 | ||||||
JO 11_1 | Milan Jonker | 17:00-18:15 | 17:00-18:15 | |||
JO10_1+2 | Dick van Zelst Martijn Pronk Sander van Rijnsoever | 17:00-18:15 | 18:00-19:15 | 18:15-19:15 | ||
JO 11_2+3+4 & JO 10_3+4 | Tom Leering / Ben Oosterink / Hein Spaans / Jan Meijers / Jan IJpelaan / Mart Wessel | 15:45-16:45 | ||||
JO 10_3 | Sander Roeland | 17:00-18:00 | ||||
JO 12 & JO 13 | ||||||
JO 13_1 | John Beelen Alex Alonso Bayon | 18:00-19:15 | 17:00-18:15 | |||
JO 13_2 | Milan Jonker Michel Schouten | 17:30-18:30 | 18:30-19:45 | |||
JO 13_3 | ouders (maandag) Rob Poland (woensdag) | 18:15-19:30 | 17:30-18:45 | 17:00-18:00 |
||
JO 14 & JO 15 | ||||||
JO 15_1 | Fons van Haastrecht / Martijn van Staalduinen | 18:45-20:15 | 18:30-19:45 | |||
JO 15_2 | Dick van Zelst / Martijn Pronk | 18:30-19:45 | ||||
JO 15_3 | Martin Weijermans | 18:15-19:30 | 17.15-18.30 | |||
JO 14_1 | John Beelen Henk Kaandorp Marcel Dekker | 19:30-20:45 | 18:30-19:45 | |||
JO 14_2 | Dick van Zelst / Martijn Pronk | 18:30-19:45 | ||||
Hans Leijen | 17:30-18:45 | |||||
JO 16 & JO 17 | ||||||
JO 17_1 + 2 (selectie) | 18:30-20:00 | 18:30-20:00 | ||||
JO 17_3 & JO 16_1 | Martin Weijermans | 20:00-21:15 | 18.30-20.00 |
|||
JO 16_2 | Casper Lelieveld | 17:30-18:45 | ||||
JO 18 & JO 19 | ||||||
JO 19_1 + 2 (selectie) | Tom Leering en Kevin Jadoel | 18:30-20:00 | 18:30-20:00 | |||
JO 19_3 | ||||||
JO 19_4 | ||||||
Keeperstraining: | ||||||
JO_15 t/m JO_9 | Ronald de Waard / Marnix de Vries / Bodhi de Waard | 19:00-20.15 | ||||
JO_19 t/m JO_16 | Mike Wesseling | 19:00-20.15 | ||||
G-Voetbal | ||||||
G- Voetbal | Edward Geesken, Arie Verhaar, Wim Siemerink, Joe Catney, Erik Verhaar, Peter Schoonhoven en Mark Slaap | 19.30-20.30 | ||||
Vrouwen / Meisjes: | ||||||
MO 11_1 + 13 | ma: Nico Meijer wo: Frank de Waard | 18:45-19:45 | 18:45-19:45 | |||
MO 15_1 + 2 | ma: Nico Meijer wo: Frank de Waard | 19:45-20:45 | 19:45-20:45 | |||
MO 17-1 | Peter Croux | 19.30 - 20.45 | ||||
MO 17_1 + 19_1 | John Molenaar Ton Schermer | 19:15-20:45 | ||||
VR1 +VR 2 | Ronald de Graaff Arjan Ooievaar | 20:00-21:15 | ||||
Senioren | ||||||
Senioren selectie 1 en 2 | Edwin Veenstra en Jeffrey Bulo | 20:15-22:00 | 20:15-22:00 | |||
Overige senioren | Edward Geesken | 20:30-21:45 | ||||
HSV5 | Roel Sentveld | 19:45-21:00 | ||||
HSV9 | Dennis de Graaf | 20:00-21:15 | ||||
Veteranen/trainingsleden | Pieter Leering | 20:15-21:30 | ||||